"Izlazak" pred zalazak sunca sa bajsom :)

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
TucoKV
Posts: 8
Joined: 19 Mar 2011, 22:16

"Izlazak" pred zalazak sunca sa bajsom :)

Post by TucoKV »

http://www.youtube.com/watch?v=QoQDOVVrKH0

Ako vas mrzi da sve pregledate, preskočite barem na 3:41... Muzika pretpostavljam da vam ne odgovara, mutirajte, utišao sam svo ovo probijanje od vetra, pa ubacih audio da ne bude toliko mrtav snimak :)

Oduševio sam se vremenom, baš tog 17. Marta, pa snimao i vozio bajs. U početku nisam primetio da zahvatam i rogove sa snimkom, posle sam to ispravio u kasnijim kadrovima, istrpite to malo :)

Morao sam malo da uradim video edit, da stavim malo živopisnije boje, pošto kamera nije toliko dobra...

Okačio sam temu inače na cikloberzi, niko da mi nešto konkretno odgovori, planirao sam da ovo malo čudo montiram na volan, da ga "privežem" nekako, ali nemam predstavu kako, video sam da imaju neki držači za mobilne telefone, ali oni mi ništa ne znače, zato što je ovo previše tanko... Ako ima neko iskustva sa ovakvim stvarima, mogao bi neki predlog da padne...

Baš želim da snimam spuštanje niz Goč, sad kad bude lepše vreme i nabijem kondiciju, pretpostavljam da sada nemam ni snage da se popenjem na Goč :D

Valjda sam pogodio forum, ako nisam, neka moderator prebaci u odgovarajući :)

Pozdrav
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: "Izlazak" pred zalazak sunca sa bajsom :)

Post by shebez »

Imas li na kameri neku upciju za fiksiranje, naprimer onaj navoj kao na foto aparatima?
Koja je pesma u pozadini?
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
TucoKV
Posts: 8
Joined: 19 Mar 2011, 22:16

Re: "Izlazak" pred zalazak sunca sa bajsom :)

Post by TucoKV »

ma kakvo fiksiranje, snimano sa iPodom, nije on predviđen za ovakvo mučenje :D

a pesma ti piše u snimku,
http://www.youtube.com/watch?v=tcZC5RwCe9E
Nadia Ali, Avicii vs. Barthezz - Rapture Move (DJ Pirke feat Djura, 2011 Mash Up)

Neki Mash Up od drugara
Post Reply