mali savet

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

mali savet

Post by Gosha »

Ko god da je zatvorio Onu temu, dobro je, mada malo prekasno, jer pobednika nema, samo žrtava na sve strane.

A savet je: nikada ne pišite repliku odmah, vruće glave.

Ko shvati, shvati... ko primeni, još bolje...
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: mali savet

Post by IRalic »

Jes vala. Kad pomislis da nesto napises, ti prvo sedi na bajk, ili u jeep, ako treba otvoris i prozore,
obrnes koji krug dal volana, dal pedala, i kada doobro izluftiras glavu, onda se vrati i sedi za komp da pises.
Ako ti si upste jos i pise ;)



Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: mali savet

Post by bluealek »

Ne postoji bez razloga izreka "ćutanje je zlato". Ali ni ćutanje neće anulirati ljudsku površnost. Svejedno, bolje da ne serem više, jer, nema svrhe.
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: mali savet

Post by Blaza »

Hehe, Sale nemoj i ovu temu da zatavrate, bar ne jos neko vreme. Elem, svi mi negde zelimo da smo slobodni, opusteni i tako to. I onda kad nam neko dotakne nase fetise, hobije opsesije ili vecj sta god, oprostite na mozda nepreciznom izrazavanju, vidimo koliko su duboke nase neslobode koliko smo se uhvatili ko pijan plota za taj jedan detalj u svoj viziji zivota. To je zapravo samo kap u casi zivota. Koliko nas ego tripuje. Druge nemozemo pomeriti svojim vizijama. Elem, nije cilj da se svrstavam ni na ciju stranu, jer sam nebrojeno puta i sam bio i bicu u ego tripu. Menjajuci sebe menjao sam okruzenje oo sebe bez mnogo price. Ako iz toga i nesto spoznam, ja sam na konju. Mogao bi da povucem i vodu a? :D
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: mali savet

Post by barda »

Ajde sada svi da popijemo Jeep pivo :wink: (samo nam kinezi mogu pomoći)

Živeli!

http://auto.blog.rs/blog/auto/zanimljiv ... vo-iz-kine

Izgleda da su oni pomirili Land Rover i Jeep :D

http://www.jeepbeer.com/

P.S. Možda nam se i Rajko pridruži :mrgreen:

Slobodan prevod Google Croma sa kineskog :D

Хубеи Јееп пиво на свету је постао симбол слободне и освојили. Јееп само постоје, чак иу тешким условима је још увек веома виталност бесконачна виталност. Ауто култура, филмови, култура и брза храна култура, колективно називају модерном САД три култура, и Јееп је један од најрепрезентативнији марке, то је концентровани израз америчког авантуристичког и одређивање карактера, треба сматрати као материјализоване симбол америчког духа.
Јееп врста освајања тешкоћа, јури херојски дух, Јееп врста пионира резервисан понос храбри .... Је реално представљање следеће генерације каубоја.
Сам концепт је често у опасности сада, Јееп врста уживају после освајања бескрајног задовољства, у ствари, само чаша чисте америчке Јееп пива могу да одахну! Јееп Јееп Јееп култура пива наследство вековима, поштовање Јееп је увек била строгост, развијен од стране Јееп стручњак пива пиварске је изузетно ригорозни Бревинг процес и строг надзор над применом одабраних капсула од злата у Аустралији јечма, кристално жад квалитет пиринча, чисте нема времена за хоп као сировина, пажљиво пиво користећи квасац цистог пивског, достигнућа одличног квалитета Јееп Јееп мастер Тачер пива ...
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Post Reply