Da li nas vreme gazi?

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:
Mada ti si mozda tada jos uvek bio dete pa se ne secas.
Jel si to retardiran ili sta ? Dobro znas koliko imam godina i bio sam na toj tekmi. Da grobari su ispalili raketu a decko je umro zbog pandura.To sad vec ne znas jel si povrsan. Ja nisam mali tako kao sto me predstavljas,mada tebi to seti jel ja mlad a dokazujem nekom starijem da je prso. No ,da ti jos objasnim zasto su kerovi krivi i onda idem da spavam.Vidi kad su ga pogodili svi su pokusali da ga gase,i delimicno su uspeli uzeli su ga i i krenuli dole ka terenu da ga daju u kola hitne.Medjutim kad su prisli ogradi uleteli su panduri i poceli da ih biju kao fora hteli su da ulete na teren.Decko nije na vreme stavljen u kola i nazalost je preminuo.Tako da vise A nemoj da kazes oko toga jel ne znas detaljno nijednu navijacku pricu jel si operisan od toga.A to sto kazes da su navijaci sljam je tako izlizana i jadna predrasuda da je to strano.Ali dobro ti si sad foler mudo ku*rac palac.Idi bolje skoci sa terase.
marin
Posts: 34
Joined: 14 Oct 2005, 09:21
Location: Knjaževac

Post by marin »

PSG_bg je pozitivan lik i koristan je na forumu.
Ovo ne pišem kao podršku klincu, nego kao jadikovku na sopstvene godine ( 48 ).
U vreme kada većina klinaca (PSG izvini za ovo Klinaca, i ja sam mrzeo da me tako kategorišu kada sam to bio) ne zna tačno šta bi sa sobom, on je našao način da se odvoji od gomile i vozi bicikl. Samo po sebi je to dovoljno za početak. To što je prgav i vulgaran, može mu se progledati kroz prste, za sada. Kasnije će i sam shvatiti da nema vremena za ispravljanje krivih drina, pa će kao i mi kukati za nečim što je bilo, a čega više nema.
Starijima preporučujem pesmu Desanke Maksimović "Nemam više vremena".
Žao mi je što ne mogu zbog žurbe da iskažem na najbolji način ono što mislim i osećam o ovoj temi, trebalo bi mi malo više vremena i prostora, ali i ovako je dovoljno, da ne gušim mnogo.
PSG_bg

Post by PSG_bg »

marin wrote:PSG_bg je pozitivan lik i koristan je na forumu.
Ovo ne pišem kao podršku klincu, nego kao jadikovku na sopstvene godine ( 48 ).
U vreme kada većina klinaca (PSG izvini za ovo Klinaca, i ja sam mrzeo da me tako kategorišu kada sam to bio) ne zna tačno šta bi sa sobom, on je našao način da se odvoji od gomile i vozi bicikl. Samo po sebi je to dovoljno za početak. To što je prgav i vulgaran, može mu se progledati kroz prste, za sada. Kasnije će i sam shvatiti da nema vremena za ispravljanje krivih drina, pa će kao i mi kukati za nečim što je bilo, a čega više nema.
Starijima preporučujem pesmu Desanke Maksimović "Nemam više vremena".
Žao mi je što ne mogu zbog žurbe da iskažem na najbolji način ono što mislim i osećam o ovoj temi, trebalo bi mi malo više vremena i prostora, ali i ovako je dovoljno, da ne gušim mnogo.
Samo jednu stvar da ti kazem.Ja u prirodi nikad nisam ovakav,ali me neki likovi na forumu teraju da budem takav, jer upravo sam zbog toga dosao na isti da pricam o biciklizmu jer to najvise volim i smatrao sam to sto kazes, da je to pozitivno s'obzirom sta radi 90% druge omladine.Ovi su poceli da se foliraju i lose su me prihvatili. Drago mi je bar da neko nesto shvata.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

Au! Ovo postaje sve zanimljivije 8)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ma gotovo je - nemam nameru vise da uzalud trosim vreme na nezrelu decu.
Imam sta da kazem - al nemam vremena...
One man...
400 kanji-s,
1 year (Belgrade uni) of Japanese grammar
Only ten days to go.
It's exam time!
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

...izgleda da nas stvarno vreme gazi, kako glasi naslov!

Izbrisao sam najexplicitniju poruku sa njenim odgovorom i zaključao temu.
Ko od moderatora hoće da uvodi dodatne sankcije prema psg-u, samo neka izvoli!

L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Locked