Moram priznati da je yu-mount mnogo restriktivan

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
ivancica10
Posts: 12
Joined: 24 Oct 2009, 08:13

Moram priznati da je yu-mount mnogo restriktivan

Post by ivancica10 »

To sam rekla i moderatorima jer oni su više cenzori nego moderatori, tako da je ovaj forum za mene pravo osveženje
Nadam se da će ostati tako.
Pozdrav od Ivane
User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Re: Moram priznati da je yu-mount mnogo restriktivan

Post by VladaS »

No izgleda da nisu cenzori kada je u ? najava akcija.
I do sada je bilo malko nerazumnih cena, ali danas je izasao program za Suvu pl. vikend opcija za 3700din.
Ovo je cena za neku CG varijantu, i tada je mnogo, a ne za do Nis ( 800din ).
Ovoliko mene izadje Prokletije u privatnoj reziji 5 dana...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Moram priznati da je yu-mount mnogo restriktivan

Post by bluealek »

Možda je hotelska varijanta??? A i vlasnici buseva su u poslednje vreme tako drastično digli cene da se ni jednodnevna akcija više ne može zakrpiti sa 800 dinara čak ni do najbližih destinacija bez da vodič dotira iz svog džepa, ne znam zaista kako to polazi za rukom onima koji ih još uvek nude za 800. Drugo, ne znam da li znaš da nije ista cena najma busa (za istu relaciju) ako ideš na jedan i na dva dana? Za dva dana em što plaćaš i auto dan pride, em što u kalkulaciju moraš da uračunaš i smeštaj (komforan) i klopu za šofera. Tako da organizovan masovni prevoz skoro po pravilu mora da ispadne skuplje nego kad se samostalno organizuješ svojim prevozom sa društvom. A i kad se već toliko maltretirao oko čitave organizacije i izvođenja i kada je sigurno barem nekoliko desetina puta okrenuo nečiji mobilni telefon ili poslao SMS poruke učesnicima (što će mu sve na kraju meseca uredno stići na račun) red je i da neka crkavica pretekne vodiču, bar da podmiri troškove. Nije isto ići opušteno sa par ortaka i držati sve pod kontrolom kad vodiš sa sobom 50 ljudi.
Post Reply